Pocztex PUNKT i Pocztex AUTOMAT
największa sieć lokalizacji wysyłki i odbioru paczek

Pocztex PUNKT i Pocztex AUTOMAT to nowoczesne metody dostawy do punktów i automatów, które cieszą się stale rosnącą popularnością wśród sklepów internetowych i platform ecommerce oraz wśród klientów robiących coraz częściej zakupy online.

Obok dotychczasowej usługi odbioru, uruchomiliśmy także możliwość wysyłania paczek przez klientów w punktach partnerskich w całej Polsce przez  NADAJ PRZESYŁKĘ. To ważna zmiana, która umożliwi szybkie wysłanie paczki, blisko pracy, domu czy na trasie codziennych podróży.


NAJWIĘKSZY WYBÓR LOKALIZACJI W JEDNYM MIEJSCU

Duży wybór i zróżnicowane lokalizacje punktów i automatów to gwarancja, że każdy kupujący znajdzie dogodny punkt lub automat dla siebie, często w odległości tylko kilku minut pieszo. Dodatkowo, z myślą o naszych klientach współpracujemy jedynie ze znanymi i zaufanymi partnerami, dzięki czemu zarówno wysyłka jak i odbiór przesyłki jest jeszcze bardziej komfortowy.


95% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Klienci, którzy skorzystali z odbioru przesyłki w naszej sieci polecają tę metodę dostawy. Dzięki największej liczbie lokalizacji, bardzo łatwo można znaleźć punkt lub automatu w swojej okolicy. Dzięki naszej sieci oszczędzasz czas, przesyłkę możesz wysłać lub odebrać podczas codziennych czynności, przy okazji zakupów czy tankowania samochodu. To usługa maksymalnie dostosowana do stylu życia naszych klientów.


7 DNI NA ODBIÓR PRZESYŁKI

W punktach odbioru:  w placówkach pocztowych przesyłka czeka 7 dni od dnia otrzymania pierwszego powiadomienia sms lub email, natomiast w punktach partnerskich: sklepy Żabka, sklepy ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum, Groszek i Arhelan, Duży Ben lub Euro Sklep, przesyłka czeka 6 dni od dnia otrzymania pierwszego powiadomienia sms lub email. W międzyczasie, otrzymasz jeszcze 2 przypomnienia o możliwości odbioru. Po upływie w/w terminów przesyłka zostanie zwrócona do nadawcy.

W automatach paczkowych przesyłka czeka 72 godziny od otrzymania pierwszego powiadomienia sms lub email.

Przypominamy: nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat za czas oczekiwania a o wszystkich statusach informujemy Cię na bieżąco w sms lub email.


ELASTYCZNE GODZINY ODBIORU

W ramach naszej sieci ponad 50% punktów czynna jest 7 dni w tygodni. W automatach paczkowych przesyłki możesz odbierać 24h. Sklepy Żabka czynne są w większości w godzinach 6-23. Korzystając z odbioru przesyłek w naszej sieci, możesz wybrać punkt dostosowany do własnych preferencji i stylu życia.


ŚLEDZENIE PRZESYŁKI ONLINE

Gdy Twoja przesyłka zostanie nadana i otrzymasz jej numer, możesz na bieżąco śledzić na jakim jest etapie dostawy ⇒ SPRAWDŹ. Gdy trafi już do wybranego przez Ciebie punktu, otrzymasz powiadomienie sms lub email.