Pocztex PUNKT i Pocztex AUTOMAT
największa sieć punktów odbioru

Pocztex PUNKT i Pocztex AUTOMAT to nowoczesna metoda dostawy do punktów odbioru, która cieszy się stale rosnącą popularnością wśród sklepów internetowych i platform ecommerce oraz wśród klientów robiących coraz częściej zakupy online.


NAJWIĘKSZY WYBÓR PUNKTÓW ODBIORU W JEDNYM MIEJSCU

Duży wybór i zróżnicowane lokalizacje to gwarancja, że każdy kupujący znajdzie dogodny punkt dla siebie, często w odległości tylko kilku minut pieszo. Dodatkowo, z myślą o naszych klientach współpracujemy jedynie ze znanymi i zaufanymi partnerami, dzięki czemu odbiór przesyłki jest jeszcze bardziej komfortowy.


95% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Klienci, którzy skorzystali z odbioru przesyłki w naszej sieci polecają tę metodę dostawy. Dzięki największej liczbie lokalizacji, bardzo łatwo można znaleźć punkt w swojej okolicy. Dzięki naszej sieci oszczędzasz czas, przesyłkę możesz odebrać podczas codziennych czynności, przy okazji zakupów czy tankowania samochodu. To usługa maksymalnie dostosowana do stylu życia naszych klientów.


7 DNI NA ODBIÓR PRZESYŁKI

W punktach odbioru (placówki pocztowe, sklepy Żabka, Biedronka, stacje paliw ORLEN, kioski Ruch, sklepy ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum) przesyłka czeka 7 dni od dnia otrzymania pierwszego powiadomienia sms lub email. W międzyczasie, otrzymasz jeszcze 2 przypomnienia o możliwości odbioru. Po upływie 7 dni, przesyłka zostanie zwrócona do nadawcy.

W automatach paczkowych (w placówkach pocztowych oraz marketach Biedronka i Lewiatan) przesyłka czeka 3 dni w automacie od dnia otrzymania pierwszego powiadomienia sms lub email. Następnie czeka kolejne 4 dni w pobliskiej placówki pocztowej, do której zostaje przekierowana.

Przypominamy: nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat za czas oczekiwania a o wszystkich statusach informujemy Cię na bieżąco w sms lub email.


ELASTYCZNE GODZINY ODBIORU

W ramach naszej sieci ponad 50% punktów czynna jest 7 dni w tygodni. W automatach paczkowych w placówkach i na stacjach Orlen przesyłki możesz odbierać 24h. Sklepy Żabka czynne są w większości w godzinach 6-23. Korzystając z odbioru przesyłek w naszej sieci, możesz wybrać punkt dostosowany do własnych preferencji i stylu życia.


ŚLEDZENIE PRZESYŁKI ONLINE

Gdy Twoja przesyłka zostanie nadana i otrzymasz jej numer, możesz na bieżąco śledzić na jakim jest etapie dostawy ⇒ SPRAWDŹ. Gdy trafi już do wybranego przez Ciebie punktu, otrzymasz powiadomienie sms lub email.